Ultrashape ile zayıflama

Ultrashape tekniği dünya genelinde, LSS ( Liposound System) olarak da bilinmektedir. Bu yeni tekniğin mantığı aslında çok basit. Ses dalgaları ile vücudunuzda bölgesel incelme sağlayan bir yağ azaltma şeklidir.

Bu sistem ile özellikle tekrar vurgulamak istiyorum, spor ve sağlıklı beslenme ile verilemeyen yağlara müdahale edilmektedir. Ameliyatsız ve iğnesiz olması en büyük tercih nedenlerindendir. Bu uygulama gerçekleştirilmeden önce bazı hazırlıkların yapılması gerekiyor. Özellikle uzun seanslı incelme programlarından sıkılan ve iş yaşamı nedeniyle vakit bulamayan kesimi mutlu edecek bir uygulamadır.

İlk adım; vücudun beslenme sisteminin gözden geçirilmesi ve uygulama ile birlikte yürütülecek diyet sisteminin belirlenmesidir.

İkinci adım; herhangi bir ultraviyole ışını olmadan ses dalgasıyla çalışan sistem ile vücutta biriken yağ hücreleri parçalanıyor.

Üçüncü adım; uygulama sonrası dokularda sıkılaşma sağlanıyor ve dolaşım hızlandırılarak parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılması kolaylaşıyor. LSS bir cerrahi operasyon değildir bu yüzden iyileşme süreci çok hızlı gerçekleşiyor.

Nasıl Uygulanır, Etkileri Nelerdir?

Son gelişmelerden olan LSS ile sizler hayallerinize artık daha yakınsınız. Unutulmaması gereken en önemli şey bu uygulamanın tek başına bir yarar sağlamayacağıdır. Çünkü diyet uygulanmadığı ve spor yapılmadığı sürece kaybedilen her yağ artısıyla tekrar vücudunuza dönecektir.

Bu sistemin çalışma şekli, tamamen deri yüzeyinden gönderilen ses dalgalarının deri altı yağ hücrelerini hedef alarak, kan damarı ve sinirler gibi dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini parçalaması üzerine kuruludur. Parçalanan yağ hücreleri sıvılaşır ve vücudun doğal yapısı sayesinde lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır.

Yağ hücrelerini parçalamak üzerine yapılan bu sistemi aslında biz yıllardır böbrek taşı kırarken de kullanmaktaydık. Aşağı yukarı çalışma mantığı birbirine yakın olan bu tedavi sitemlerinde böbrek taşlarına uygulanan ses dalgalarından farklı olarak daha ayrıntılı ve vücudun işleyişine zarar vermeyecek şekilde yenilikler eklenmiştir. LSS tedavisi vücutta daha yoğun olarak karın, bel, basen ve üst -uyluk bölgelerinde uygulanır.

Liposound System (LSS) uygulama merkezine yürüyerek gelip yine uygulama sonrası yürüyerek çıkabileceğiniz acısız, ağrısız ve güvenli bir uygulamadır.

Doktorunuzla koyduğunuz hedeflere yaklaştıkça başta söylediğim mutluluk ve kendine güven tekrar gelecektir. Yaz ayları geldiğinde endişe size uzak duracak siz uyguladığınız diyet ve spor ile aşamaları tek tek gerçekleştireceksiniz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Ultrashape ile zayıflama” üzerine bir düşünce

  • 25 Ekim 2017, 17:02
    Permalink

    Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler icin tesekür ederim.

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest