Parafin Bakımı

El ve ayak bakımlarında medikal yaklaşım…

Dermatolojik ve kozmetik açıdan yüzünüze ve vücudunuza gösterdiğiniz özeni ve önemi el ve ayaklarınıza da göstermelisiniz. Bunun için el ve ayaklarınıza uygun ürünleri seçmelisiniz. Ve uygun aralıklarla ihtiyacı olan tedaviyi yaptırmalısınız.

Klasik manikür

Öncelikle tırnaklar kısaltılıp şekillendirilir. Tırnak banyosu ve tırnak etlerinin giderilmesinin ardından el peelingi yapılır. Tırnak yüzeyinin parlatılması ve tırnak et terapisi ile devam eden klasik manikürü, tırnak yapısına göre kalsiyum, biotin veya lotus içeren özel tırnak bakımı ile son bulur.

Klasik pedikür

Öncelikle tırnaklar kısaltılıp şekillendirilir, ayak banyosu ve ölü deri temizlemenin ardından peeling yapılır. Ayak yapısına göre maske uygulanır. Kan dolaşımını hızlandıran ayak serinletici jel ile masaj yapılır, nemlendirici ayak kremi ile ayak bakımı tamamlanır.

Beyazlatıcı manikür

Klasik maniküre ek olarak sararmış, kuru ve cansız tırnakları besleyen özel krem ve losyonlar ile tırnak beyazlatma terapisi uygulanır.

Beyazlatıcı pedikür

Klasik pediküre ek olarak sararmış, kuru ve cansız tırnakları besleyen özel krem ve losyonlar ile tırnak beyazlatma terapisi uygulanır.

Delüks manikür

Klasik maniküre ek olarak parafin ile son yumuşak dokunuşlar sağlanır.

Delüks pedikür

Klasik pediküre ek olarak parafin ile son yumuşak dokunuşlar sağlanır.

Hijyenik el parafini

Temizlenen tırnak ve ellere özel peeling uygulanır. Ardından nemlendirici masaj ile kan dolaşımı hızlandırılarak parafin uygulamasına geçilir. Eller; kişiye özel, tek kullanımlık ve hijyenik parafinde 20 dk bekletilir.

Hijyenik ayak parafini

Temizlenen tırnak ve ayaklara özel peeling uygulanır. Ardından nemlendirici masaj ile kan dolaşımı hızlandırılarak parafin uygulamasına geçilir. Ayaklar; kişiye özel, tek kullanımlık ve hijyenik parafinde 20 dk bekletilir.

Facebook Yorumları

yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest